Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Вечір творчих відкриттів

П'ятниця, 26 Лютий 2021 р. Б.

У четвер брати семінаристи першого курсу та студенти загального відділеня ФБФ мали змогу відвідати декілька мистецьких виставок.

Усе розпочалось зі зібрання біля дверей Національного Музею ім. Андрея Шептицького. Велика частина братів не знала, що на них чекає , однак це ще більше посилювало прагнення до пізнання постаті Модеста Сосенка.
Огляд розпочався в супроводі талановитого Романа Зілінко, який вміло впровадив нас у розуміння внутрішнього світу митця, проекцію якого ми змогли побачити на безлічі мистецьких творів, представлених у галереї. Також багато хто міг розгледіти роль Митрополита Андрея у становленні такого велетня культури як Модест Сосенко. Власне їх приятельська співпраця допомогла відродити ідентичну нам українсько-візантійську культуру, яку, на жаль, не цінували в цей час.
Опісля цього наша група попрямувала до мистецької галереї
Iconart Contemporary Sacred Art Gallery, де нещодавно відкрилась мистецька виставка Personal Jesus. Несподіванкою було зустріти її автора- Сергія Горобця, який розповів історію її сотворення та техніку виконання. Надзвичайно приємно було спілкуватись з самим автором та водночас бачити його внутрішній світ, спроектований на експозиції.
Напевно у багатьох з нас запалилося у серці прагнення до самовираження своєї віри у такий незвичний спосіб.
Вельми вдячні всім, хто доєднався до організації цього заходу. Окрема подяка Тарасу Байцару за організацію цього дійства та сотворення між нами сімейної атмосфери.

 

Медіа-Центр ЛДС

Інформацію надав:

бр. Ярослав Макодзеба,

студент I-го курсу