Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Презентація проєкту “Католицизм”

П'ятниця, 26 Березень 2021 р. Б.

26 березня 2021 року, в Львівській Духовній Семінарії Святого Духа відбулася презентація проєкту “Католицизм” відомого американського євангелізатора, єпископа Роберта Баррона.

Презентувала проєкт для семінарійної спільноти с. Климентія Луків (Згромадження Сестер св.  свщмч. Йосафата УГКЦ), промоутерка проєкту спільно з о. Олегом Кіндієм, професором кафедри богослов’я УКУ, доктором патристичного богослов’я.

Браття мали нагоди подивитися другу серію «Щасливі ми: Ісусове вчення» десятисерійного фільму «Католицизм». Єпископ Роберт Баррон представляє нам те, що «Господь бажає нам подарувати повноту життя через наші стосунки з Ним і сповнення Його волі. У цій серії ми дізналися про Блаженства, шлях ненасильства та уроки прощення. Єпископ з Галілеї подорожує до Кракова, Варшави, Нью-Йорка, Кампали в пошуках осіб, чиє життя допомагає зрозуміти, що означає бути Ісусовим учнем.

Проєкт «Католицизм» має євангелізаційну мету і включає книгу, десятисерійний фільм (його можна придбати на флеш-носії) та унікальну розробку від World on Fire — навчальну програму для занять у малих групах у парафіях.

Головним меценатом проєкту в Україні є Богдан Батрух – режисер, продюсер і кіноексперт, засновник кінодистриб'юторської компанії «B&H Film Distribution». Завдяки його підтримці здійснено переклад книги, дубляж фільму українською мовою та формування навчальної програми.

Книжка запрошує читача відкрити для себе по-новому і поглибити християнську віру, ознайомитися з багатством Христової Церкви та її великим внеском у розвиток світової цивілізації. «Католицизм» представлений у соціальних мережах «Фейсбук» та «Інстаграм», де промотори розповідатимуть про розвиток проєкту та ділитимуться досвідом праці.

Роберт Еммет Баррон  – єпископ-помічник Лос-Анджелеської архидієцезії, відомий богослов, проповідник і письменник. Автор проєкту «Католицизм», засновник всесвітньої медійної християнської організації «Word on Fire», яка за допомогою інструментів нових медій сягає мільйонних авдиторій, навертаючи людей до Католицької Церкви.

Євангелізаційний проєкт в Україні реалізують сестри Згромадження св. свмч. Йосафата. Більше про проєкт тут.

Перша і остання світлини: студія «МТМ»

Володимир Іванів,

Медіа-Центр ЛДС