Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

«Над нами у барці небесній пливе»

Вівторок, 06 Квітень 2021 р. Б.

У Львівську Духовну Семінарію Святого Духа завітав театр «Еммануїл» ім. Кароля Войтили.

Львівський театр «Еммануїл» є християнським благодійним театром, який своєю метою визначає поширення християнських істин та виступає із своїми представленнями у лікарнях, в’язницях, військових частинах, парафіях, а також  сьогодні завітав і до семінарійної спільноти. Як ми усі знаємо, цього року відзначається 20-та річниця із дня візиту Святого папи Івана Павла ІІ до України і саме 20 років тому, театр «Еммануїл» почав свою діяльність, за що йому присвячено ім’я Кароля Войтили.

Для семінарії театр показав виставу на честь Святого папи Івана Павла ІІ під вельми цікавою назвою «Над нами у барці небесній пливе» . Це представлення зображує нелегке та досить різноманітне життя Кароля Войтили, який своєю тернистою дорогою та любов’ю до всіх оточуючих прямував до блаженного бачення Христа у небі поруч з усіма святими. Одна із дій вистави зображує цікаву студентську захопленість Святого Івана Павла ІІ, а саме – акторську гру в одному із університетів Польщі, яку він проміняв на вивчення теології та пішов за Божим покликом.

По завершенню, отець-ректор Ігор Бойко промовив слова вдячності акторам та організаторам вистави за те, що не оминули і нашу спільноту своєю справою, яку вони роблять на славу Божу.

Більше фотографій, ви можете переглянути за посиланням – фото.

Назар Івасик,

Медіа-Центр ЛДС