Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Подорож IV курсу

Четвер, 03 Червень 2021 р. Б.

Відбулась подорож IV курсу у с. Микуличин Івано-Франківської області.

Як традиційно, спільнота кожного курсу семінарії у часі місяця травня вирушає у крихітну подорож, щоб відпочити та набратись сил перед складанням іспитів.
Цього разу, спільнота IV курсу Львівської Духовної Семінарії відправилась до етнокультурного регіону Західної України – села Микуличин, що неподалік м. Яремче. Брати-семінаристи разом із своїм куратором отцем Володимиром Крушельницьким, провели незабутній час у краю справжніх українських гуцулів. Там, вони змогли побачити місцеві краєвиди та відчути свіже повітря карпатських гір. 

У перший день подорожі, семінаристи відвідали Яремчанський водоспад «Пробій», що розташований на річці Пруті. Цей водоспад вважається одним із найбільш красивих і мальовничих водоспадів Карпат. Тому, якщо завітаєте до Яремче, то не полінуйтесьвідвідати цей витвір природи.

Протягом другого дня, програма подорожі була також вельми насичена, адже усі учасники відправились на велетенську 8-метрову колисанку, яка розташована в горах недалеко с. Микуличин. Після обіду та розвагна великій колисанці, брати-семінаристи спробували місцеві лікувальні карпатські чани, які у повноті відображають колорит та самобутність гуцульського краю.

На третій день подорожі, охочі семінаристи піднялись на одну із вершин Карпат, яка має назву – «Круглий Явірник», а її висота становить 1221 м. Будучи також у тих місцевостях, спільнота IV курсу не могла не відвідати вельми відомий курорт «Буковель», розташований поблизу с. Поляниця. Під фінальний вечір подорожі, брати разом з отцеморганізували пікнік, де мали змогу поласувати смачним шашликом. З Божою допомогою, радістю і захопленістю від краси українських Карпат усі живі та здорові повернулись до семінарії.

Назар Івасик,
Медіа-Центр ЛДС