Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Архиєрейська Божественна Літургія з нагоди двадцятиліття візиту святого Папи Івана Павла II до України

Понеділок, 28 Червень 2021 р. Б.

У Львові відбувалася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив Отець і Глава УГКЦ, Блаженніший Святослав.

Цього року святкуємо двадцяту річницю приїзду святого  Папи Римського Івана Павла ІІ до України.

З цього приводу у Львові відбувся ряд заходів приурочених цій події. Особливо вшановувалася пам'ять  новомученників, яких 20 років тому проголосив блаженними святий Папа Іван Павло ІІ. Кульмінацією святкувань стала Архиєрейська Божественна Літургія, яка відбулася на площі перед церквою Різдва Пресвятої Богородиці.

Її очолив Блаженніший Патріарх Святослав, Отець та Глава УГКЦ, у співслужінні з Високопреосвященним владикою Ігорем, Архиєпископом і Митрополитом Львівським, та Високопреосвященним владикою Володимиром, Архиєпископом і Митрополитом Івано-Франківським, Високопреосвященним владикою Борисом, Архиєпископом і Митрополитом Філадельфійським, Преосвященним владикою Глібом, апостольським адміністратором єпархії святого Володимира Великого в Парижі, Преосвященним владикою Василієм, єпархом Коломийським, Преосвященним владикою Йосифом, єпископом-помічником Київської Архиєпархії, Преосвященним владикою Теодором, єпископом-помічником Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії, Преосвященним владикою Богданом, єпископом-помічником Стрийської єпархії, Преосвященним владикою Петром, єпископом-помічником Сокальсько-Жовківської єпархії, Преосвященним владикою Степаном, єпископом Курії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства, та численного духовенства. 

У своєму слові Блаженніший Святослав відзначив цінність таких святкувань у наш час, адже усі дуже скучили за такими масштабними подіями.  Також Патріарх подякував Архиєреям, духовенству та усім вірним за спільну молитву.

Степан Головкевич,

Медіа-Центр ЛДС