Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Слово Боже для всіх

Вівторок, 20 Липень 2021 р. Б.

У стінах Львівської Духовної Семінарії 23 липня (п'ятниця) о 14:00, відбудеться презентація Євангелія від Марка Українською жестовою мовою.

З 12 липня у Львівській Духовній Семінарії та на Філософсько-богословському факультеті УКУ проводиться спільний українсько-американський проект "Переклад Євангелія від Марка на Українську жестову мову". Над яким працює команда з 20 осіб під керівництвом пана Ігоря Кобеля. У цій команді є отці, філософи, біблісти, а також глухі люди. Ці глухі люди повинні на початку зрозуміти все написане, до дрібниць, щоб передати зміст. Це вимагає вмілого тлумачення текстів Святого Письма, з чим допомагають біблісти.

Кожна глава Євангелія є записана на відео. Опісля показують це відео людям, які не беруть участі у проекті і ведеться дискусія, чи все, сказане мовою жестів, є несуперечним і зрозумілим. Лише після цього записують новий уривок із Євангелія. Спеціально для реалізації цього проекту приїхали люди з Америки , вони привезли техніку для зйомки та монтажу відео. Ці люди вже записали  такі відео у багатьох країнах. Всі учасники цього проекту є волонтерами.

Активно та позитивно налаштована команда, і вже незабаром побачить світ переклад Українською мовою Євангеліє від Марка.

Відео обговорення проекту - тут.

Петро Рижук,

Медіа-Центр ЛДС