Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Який ваш духовний стан?

Субота, 16 Жовтень 2021 р. Б.

Сьогодні у Львівській Духовній Семінарії відбувся День духовної призадуми, який провів о.  Андрій Сивак ТІ.

Заторкнув отець тему, яка є, була і буде актуальною для кожної людини, тему духовного життя. 

Перше, про що розповідав о. Андрій, це про те, що наша душа подібна до цих світочів із сьогоднішнього Євангелія, які є уособленням нашої душі, а олива, в свою чергу, є цим особистим стосунком з Богом. Тому одного світоча, цієї поверхневої оболонки (наших вчинків та дій) є недостатньо.

Розповідаючи про свій досвід пережиття і стосунки з Богом, отець-єзуїт розповів, що для нього Ігнатіанський іспит сумління кожного дня є найважливішим елементом духовного зростання. 

Також часто людина створює перешкоди,  і Ісус в Новому Завіті, у історії з самарянкою біля криниці, показує, що саме стає на заваді для досягнення міцного зв'язку з Богом. Першою перешкодою є те, що Бог може простити гріхи, а людина цьому не вірить. Другим на заваді стає скептицизм, людина прагне чуда. Також прагнення людини вирішити все і відразу, стає перешкодою, бо розуміємо, що вирішити все за один раз неможливо. Також останньою перепоною стає суперечка щодо правильності тих чи інших молитовних практик. Основною ціллю має стати життя з Богом, і тоді наша духовність буде зростати, наш зв'язок із Господом буде міцним. 

На завершення о. Андрій Стасів, духівник семінарії висловив подяку о. Андрію і побажав многих і благих літ.

Більше фотографій можна переглянути за посиланням: фото

 

Петро Рижук,

Медіа-Центр ЛДС