Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

«За Україну, за її волю, за честь і славу, за народ…»

Вівторок, 19 Жовтень 2021 р. Б.

У Львівській Духовній Семінарії відбувся вечір Вшанування Героїв українського війська.

Щороку 14 жовтня, у день свята Покрови Пресвятої Богородиці, УПА та українського козацтва, відзначається День захисника України. Відтак, студенти IV курсу організували представлення, щоб у черговий раз вшанувати мужність, бойовий подвиг і героїзм захисниць й захисників незалежності та цілісності України. Також вони наголосили у своєму виступі на важливості служіння військових і медичних капеланів, які намагаються бути завжди поруч із захисниками нашої Вітчизни.

Цей вечір розпочався із виступу учнів школи бойового гопака «Шаблезуб» (м. Пустомити). Юнаки продемонстрували усім українське бойове мистецтво, яке створилось на основі традиційного козацького бою та захопили погляди глядачів. Також у форматі свята брав участь військовий капелан о. Юрій Галабуда. Він поділився з усіма своїми почуттями, які він переживав у центрі бойових дій, будучи духовним провідником для наших захисників. Родзинкою вечора Вшанування Героїв був виступ семінарійного оркестру. Оркестранти продемонстрували військові твори та акомпонували виконанню державного гімну України.

Наприкінці дійства канцлер Львівської Духовної Семінарії Святого Духа отець Володимир Крушельницький промовив слова подяки гостям нашої семінарії, які брали участь у виступі та уділив благословення.

Більше фотографій ви можете переглянути за покликанням – фото.

Назар Івасик,

Медіа-Центр ЛДС