Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Оновлення Біблійного Товариства «Еффата»

Четвер, 25 Листопад 2021 р. Б.

У день Собору св. арх. Михаїла для Біблійного Товариства «Еффата» є нагода урочисто вшанувати свого небесного покровителя, підбити підсумки попереднього року та окреслити план дій на новий період часу. 

Празник розпочався з Молебню до св. архистратига Михаїла у храмі Львівської Духовної Семінарії. Очолив молитву духівник Біблійного Товариства «Еффата» о. Євген Станішевський і під час неї прийняв до спільноти вісьмох нових учасників, а також урочисто відзначив тих членів, які цього року перейшли на шостий курс семінарії і через свої нові обов’язки вже не можуть долучатися до служіння в спільноті.

Після Молебню Біблійне Товариство «Еффата» зібрав у «Небесній коморі» його новий голова бр. Данило Благий, щоб обговорити майбутню діяльність.

Учасники Біблійного Товариства обговорили напрямки його діяльності: проведення біблійних гуртків, зустрічей для обговорення важливих апологетичних питань, які під час них виникають, написання статтей для часопису «Пізнай Правду», організацію щорічного інтелектуального конкурсу «Що? Де? Коли?», молитву за єдність християн, щотижневі зустрічі для спільного читання Святого Письма, збір, опрацювання, перевірку та доповнення інформації про секти й нові релігійні рухи, ведення групи у Facebook, YouTube- та Instagram-сторінках.

Після обговорення важливих організаційних питань учасники «Еффати» обмінялися дружніми привітаннями і за спільною трапезою відсвяткували входження у новий період діяльності Біблійного Товариства.

Більше фотографій можна переглянути за посиланням: фото

Медіа-Центр ЛДС


Інформацію надав:
бр. Василь Калита