Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Вони дивились у небо

П'ятниця, 10 Грудень 2021 р. Б.

Вчора у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа відбулась зустріч із професором з Лівану, Антуаном Флейфелем, а також із д-р Павлом Смицнюком, директором Інституту екуменічних студій УКУ, та с. Альфонсою (Карапатою) ЗМНІ.

Гість Семінарії, Антуан Флейфель, розповів про історію християн-маронітів. Маронітська церква зустрічалась з багатьма викликами. Церква, яка виростила мучеників, була переслідувана, але все ж знаходила способи для прослави Господа і його почитання. Маючи ворогів зі всіх боків, мароніти дивились на небо, бо там був Бог. І зараз мароніти зустрічаються із викликами, хоч деколи закрадається думка, що ніби вже крах, але у такі часи збільшується кількість покликань. Бог діє незважаючи на обставини, важливо лише віддати себе Богові і Господь змінить світ. 

Антуан Флейфель заснував інститут християн Сходу (Париж) основними цілями цього інституту є студіювання східного християнства та екуменічний діалог. 

Наприкінці о. д-р Ігор Бойко висловив подяку за проведену конференцію, а також брати-семінаристи заспівали українську народну пісню "Червону руту".

Більше фотографій можна переглянути за посиланням: фото  

Петро Рижук, 

Медіа-центр ЛДС