Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Візит владики та Йорданські відвідини

Середа, 02 Лютий 2022 р. Б.

Сьогоднішній вечір у Семінарії був багатим на події: до нас завітав владика Борис Ґудзяк, Архиєпископ і Митрополит Філадельфійський, Президент УКУ, а також відбулося освячення домівок йорданською водою. 

Вечір розпочався з Вечірньої, яку разом з семінарійною спільнотою молився владика Борис Ґудзяк. У своєму слові митрополит закликав семінаристів бути людьми, які випромінюють мир та наголосив на важливості молитися за Україну у ці непрості часи. Також владика подякував Львівській Духовній Семінарії за хороших випускників, які допомагають своїм служінням у Філадельфійській Митрополії. Натомість о.д-р. Ігор Бойко, ректор семінарії, подякував митрополиту за цей візит та за те, що пам’ятає про нашу семінарію. Заспівавши для владики Бориса многоліття, всі пішли на вечерю.

Опісля ж вечері всі двері семінарії відчинилися для Йорданських відвідин. Помолившись молитви на освячення домівок йорданською водою, отці завітали до усіх помешкань, авдиторій та житлового та адміністративного корпусів семінарії під спів тропаря Богоявлення «Коли в Йордані хрестився Ти, Господи…»


Більше фото можна переглянути тут

Степан Головкевич,

Медіа-Центр ЛДС