Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Страждаючий Христос в Євангелії вчить нас бути людьми спокою і надії

Середа, 23 Лютий 2022 р. Б.

Нічого не потребуємо ми зараз настільки гостро, як спокою. Тому навколо цієї теми побудував свою проповідь о. Володимир Радько, який очолив свою приміційну Божественну Літургію 23 лютого 2022 р. Б. у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа.

Тим паче євангельське читання цього дня (Мр 14,43-15,1) виразно про це говорить. В останні тижні перед Великим Постом Євангеліє нагадує нам про Страсті Христові, до пережиття яких нас готуватиме Велика Чотиридесятниця. І протягом усіх Своїх терпінь Ісус зберігає спокій.

Новоієрей Володимир, роздумуючи на цю тему, згадав про ситуацію, яку ми зараз переживаємо в Україні. Посеред загального страху ми, християни, покликані бути людьми надії. Ми повинні ділитися спокоєм, коли до нас приходять люди в тривозі. А черпати свій спокій можемо від Того, Хто «витерпів від грішників таке велике проти себе противенство» (Євр 12,3). Він – наш мир. Він – наша надія.

В теперішній непевності священик закликав пам’ятати, що Євангеліє не закінчується хрестом. У наших терпіннях Христос товаришує нам. У Нього слід просити відновлення нашої надії.

Думку про товаришування Христа вдало підхопив ректор Семінарії отець-доктор Ігор Бойко. Те, що о. Володимир Радько отримав дар священства, є наслідком Господнього товаришування йому. Христос товаришував йому під час служіння у Франції, Америці і товаришуватиме й надалі, - висловив сподівання отець-ректор.

Більше фото можне переглянути тут

Василь Калита

Медіа-центр ЛДС