Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Пасхальні місії 2022

Середа, 18 Травень 2022 р. Б.

Пасхальні місії на східних теренах України.

Місійні поїздки на Схід України стали невід’ємною традицією семінарійного служіння, що плекалось роками. Цьогоріч, у контексті повномасштабної війни проти російського агресора, братія не могла порушити принципу праці для потребуючих. Тож зі стін Львівської Духовної Семінарії Святого Духа вирушили делегації студентів на поміч відразу декількох напрямів.

«Члени нашої організації радо відгукнулись на потребу відвідати геть різні куточки нашої Батьківщини. Зокрема брати О. Борняк та С. Зелінський відвідали с. Чуднів; С. Бронецький завітав до м. Кам'янське; Брати Б. Мунжов, І. Іванович, Ю. Бабенчук були у смт. Вакуленчук; Група братчиків з Т. Котлінський, Д. Лучканін, Ю. Єлізаров відвідали м. Умань; Остання група відчайдух, серед яких І. Паньків, Р. Ярема, О. Бедрій, М. Сольський та Я. Пузич прибули до фронтового Харківа», – зазначив бр. Максим, відповідальний у справах місійної діяльності Братства Введення в Храм Пресвятої Богородиці.

Очевидно, що найбільш небезпечним місцем служіння був Харківський напрям. Тут братія разом з Єпископом Василієм (Тучапцем) займалась гуманітарною допомогою у найбільш постраждалому в місті спальному районі «Салтівка»; служінням при храмі Св. Миколая, який розташований за 4 кілометри від сірої зони; передала допомогу бійцям спецпідрозділу «Kraken Азов», а також виїздила на Пасхальні служіння до області. До прикладу, на Празник Воскресіння бр. Ростислав Ярема відвідав українських воїнів у Богодухові, а бр. Іларіон Паньків разом з о. Андрієм Насінником поїхали у небезпечну дорогу Ізюмського напряму, де послужили християнам, що через війну лишились без жодної пастирської опіки, відвідали ранених у шпиталях та позиції українських захисників.

 

Іларіон Паньків