Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Послані Святим Духом

Субота, 11 Червень 2022 р. Б.

Дух Святий, згідно зі стихирою П`ятдесятниці, «пророків посилає, священиків удосконалює, неграмотних мудрости навчає, рибалок богословами появляє, і єднає всю церковну спільноту». «Це про нашу спільноту», - міг сказати не один семінарист Львівської Духовної Семінарії на Вечірні свого храмового празника. А особливо ті, хто уже п`ять років у її стінах досвідчує на собі цю благодатну і багатогранну дію Третьої Божої Особи. Їх Святий Дух одного разу покликав навчатися тут і тепер посилає на нове служіння.

 

Декого із п`ятикурсників, які належать до Львівської Архиєпархії, і брата шостого курсу з Бучацької єпархії Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор (Возьняк) 11 червня 2022 р. Б. рукоположив у піддиякони. Уже не перший рік триває традиція, що на Вечірні свята Зіслання Святого Духа брати удостоюються першого ступеня священства. 

З благоговінням кандидати на піддияконів вслухалися у слова посвячення. У них Боже покликання нерозривно єдналося з відповідальним служінням у цьому чині кожного з них. Після Вечірні піддиякони подякували Владиці Ігорю за цей дар, який його руками уділив їм Святий Дух, і як людину глибокого молитовного життя просили молитися за них.

З подячним словом виступив і отець-ректор Ігор Бойко. Він звернувся не лише до Владики Ігоря, не лише до новопоставлених піддияконів, а й до священиків, які протягом цього навчального року в стінах Духовної Семінарії виконували служіння сповідників. Бо Зіслання Святого Духа – це також підбиття підсумків навчального року і початок вакацій для семінаристів.

Більше фото можна переглянути тут

Василь Калита

Медіа-центр ЛДС