Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Лицарі Колумба

Понеділок, 03 Жовтень 2022 р. Б.

Сьогодні до Львівської Духовної Семінарії вперше завтіала делегація "Лицарів Колумба" зі США на чолі з Вільямом Едвардом Лорі – архиєпископом з Балтімору, штату Меріленд.

На зустрічі зі всією семінарійною спільнотою, владика висловив співчуття усім постраждалим у цій війні. Розповів владика також про те, що за ці дні візитації зустрівся з членами "Лицарів Колумба" в Україні, також був у штабах допомоги, зокрема при парафії св. Івана Павла ІІ.  Згадав також про жахливі наслідки та загрози у цій війні, яка знищує навіть людське життя та людську гідність. 
Звернувся архиєпископ до всіх присутніх, які покликані працювати з наслідками війни. В таких умовах ми повинні свідчити, проповідувати Христа. Так як УГКЦ є катакомбною церквою, і, як писав Тертуліан: "кров мучеників є насінням християн", ми повинні бути зразком навіть для країн Заходу. 
Частково розповівши про блаженного Майкла Маꥳвні, який є засновником "Лицарів Колумба", владика закликав вступити до цієї організації. Ця організація допомагає усім потребуючим, але також людям з особливими потребами. 
На завершення, ректор о-др. Ігор Бойко висловив подяку за цей візит, а владика подарував кожному вервицю від організації, на якій будемо молитись за мир. 
Завершилась конференція церковним гімном "Боже Великий, Єдиний"

Більше фото можна переглянути тут

Петро Рижук, 
Медіа-центр ЛДС