Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

О, дорога ціно свободи…

Вівторок, 25 Жовтень 2022 р. Б.

Сьогодні, 25 жовтня, відбувся вечір-вшанування Героїв українського війська, який організували брати-семінаристи ІV курсу. 

Розпочався вечір з вшанування пам’яті хвилиною мовчання тих, хто віддав своє життя за свободу нашого народу.
Відтак браття заспівали повстанську пісню «Де ж наша слава». Текст цієї пісні  чудово демонструє любов українського народу до волі та жагу до боротьби за незалежність України. 
Не дарма День Покрови Пресвятої Богородиці, День захисників та захисниць України, День УПА та День українського козацтва припадають на одну дату - 14 жовтня. Цей факт зображує особливе та давнє почитання нашим народом Пресвятої Богородиці та віддання під її покров українського народу та війська. Саме на це браття зробили особливий акцент. 
Також вони представили історію боротьби Української Повстанської Армії, яка у своїй боротьбі проти двох, а в деякі моменти й трьох окупантів одночасно, не переставала відстоювати нашу націю та боротися за її незалежність. 
Браття пригадали, що й сьогодні продовжується ця боротьба за нашу волю. Українські воїни неймовірними зусиллями зупиняють ворога та боронять нашу землю. Нам же варто завжди цінувати та не забувати їх подвиг, а найголовніше пам’ятати про них у наших молитвах.
Опісля уся семінарійна спільнота виконала духовний гімн України «Боже великий єдиний». На завершення о. Володимир Крушельницький, канцлер семінарії, подякував браттям за цей вечір-вшанування та закликав нас бути мотивацією та справжньою молитовною підпорою для наших воїнів, які зараз боронять Україну. 

Більше фото можна переглянути тут

Степан Головкевич,
Медіа-центр ЛДС