Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Про нього мало говорити, його треба вивчати!

Середа, 22 Лютий 2023 р. Б.

Сьогодні у Львівській Духовній Семінарії семінаристи ІІІ-го курсу вшанували патріарха Йосипа Сліпого. 

Глава Церкви, життя якого було переповнене безліччю тернистих стежок, зумів бачити зорі. Патріарх ще від початку своєї діяльності мав унікальний приклад праведного Андрея Шептицького. І взоруючись на наставника зумів гідно провести греко-католицьку Церкву крізь пітьму. У його доробку велика кількість творів, написаних різними мовами. Попри 18 років поневірянь, його віра не згасла, після повернення, яке відбулось за сприянням папи, він зумів скріпити церкву в діаспорі та зберегти її у такий спосіб.
Семінаристи вшановуючи пам’ять патріарха, пригадали тернисте, та проте дуже плідне та величне, життя патріарха Йосифа Сліпого представивши  архівні відеоматеріали, виконавши пісню присвячену патріарху та розповівши цікаві факти з його життя. 
На цьому вечорі також була присутня гість - пані Олена Білоус, авторка проєкту «Молитва до Митрополита. СЛІПИЙ. Спадкоємець». Пані Олена представила та трішки розповіла про цю виставку присвячену патріарху Йосифу, яку можна відвідати у Львівській національній філармонії ім. М. Скорика. 
Наприкінці цього вечора пам'яті о. д-р. Іван Глова, префект семінарії, підкреслив важливість постаті патріарха Йосифа Сліпого для Церкви та народу, а також подякував пані Олені Білоус та братам-семінаристам ІІІ-го курсу за організацію та проведення вечора пам’яті патріарха Йосифа Сліпого.

Більше фото можна побачити тут

Петро Рижук, 
Степан Головкевич,
Медіа-центр ЛДС